Bilgi Bankası

Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Bilgi Bankası Haberler İletişim
Bilgi Bankası

Sayfamız Hazırlık Aşamasında

Bilgi Bankası

Mali Müşavirlik

Sayfamız Hazırlık Aşamasında ...devamı »

Patent

* Patent ve faydalı model ön araştırma. * Patent ve Faydalı Model teknik dosyasının hazırlanması. * Patent ve faydalı model başvuru ve izlenmesi. * Yurtdışında Patent tescil işlemleri. * Adres, Ünvan ve Nevi Değişikliği İşlemi * Devir Sözleşmesinin Hazırlanması ve Sicile Kayıt İşlemi * Lisans ...devamı »

Marka

Marka Tescili ve Danışmanlık Hizmetleri; * Marka Tescil başvurusu belgelerinin hazırlanması, başvuru ve takibi * Başvuru öncesi yurtiçi ve yurtdışı Marka ön araştırma * Marka Yenileme İşlemi * isim tescil * Adres, Ünvan ve Nevi Değişikliği İşlemi * Devir Sözleşmesinin Hazırlanması ve Sicile K ...devamı »

Endüstriyel Tasarım

Endüstriyel tasarım ile ilgili hizmetlerimiz; * Tasarım ön araştırma * Endüstriyel Tasarım başvuru ve takibi * Yurt Dışında Tasarım Tescili * Tasarım Yenileme İşlemi * Adres, Ünvan ve Nevi Değişikliği İşlemi * Devir Sözleşmesinin Hazırlanması ve Sicile Kayıt İşlemi * Lisans Sözleşmelerinin Ha ...devamı »

Barkod

Barkod, kodlanabilir bilgilerin, bilgisayar ve benzeri cihazlar tarafından okunabilecek basit simgelerdir. Daha teknik olarak anlatmak gerekirse, farklı kalınlıklardan oluşan yanyana dizilmiş siyah çizgiler topluluğudur. Aşağıda bir barkod örneği görülmektedir: Barkod günümüzde neredeyse bir çok ...devamı »

Sosyal Güvenlik SGK

Sayfamız Hazırlık Aşamasında ...devamı »

Vergi Planlaması

Sayfamız Hazırlık Aşamasında ...devamı »

Kredi Temini

Sayfamız Hazırlık Aşamasında ...devamı »

SERBEST BÖLGELERİN SUNDUĞU AVANTAJLAR

Bilindiği üzere Serbest Bölgeler ülkede geçerli ticari, mali ve iktisadi alanlara ilişkin hukuki ve idari düzenlemelerin uygulanmadığı veya kısmen uygulandığı, sınai ve ticari faaliyetler için daha geniş teşviklerin tanındığı ve fiziki olarak ülkenin diğer kısımlarından ayrılan yerler olarak adlandı ...devamı »

Ticaret Kanunu

Sayfamız Hazırlık Aşamasında ...devamı »

Bilgi Bankası

Bilgi Bankası Mali Müşavirlik Patent Marka Endüstriyel Tasarım Barkod Sosyal Güvenlik SGK Vergi Planlaması Kredi Temini SERBEST BÖLGELERİN SUNDUĞU AVANTAJLAR Ticaret Kanunu

Kurumsal

Kurum Bilgilerimiz Hakkımızda Kalite Politikası Misyon Vizyon ve Hedefler İnsan Kaynakları Referanslar

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri Müşteri Memnuniyeti Formu Site Değerlendirme Anketi
 

Sosyal Ağ Sayfalarımız

Prizma Mali Müşavirlik Facebok Prizma Mali Müşavirlik  Twitter Prizma Mali MüşavirlikGoogle Plus Prizma Mali Müşavirlik  Blogger

Web Sitemizi Değerlendirin

Anasayfa Hakkımızda İnsan Kaynakları Müşteri Hizmetleri Kalite Politikası Referanslar Site Haritası İletişim

Merkezefendi mahallesi Tercüman Sitesi A6 Blok No:57 Kat:14 Topkapı / İstanbul / TÜRKİYE Tel: +90 212 415 45 38 Faks: +90 212 415 45 27

www.prizmamusavirlik.com © Prizma Mali Müşavirlik - Tüm hakları saklıdır

Powered By Optimizasyon.NET |   Yasal Uyarı