Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Bilgi Bankası Haberler İletişim

Prizma Müşavirlik

Tel : +90 212 415 45 38

Faks: +90 212 415 45 27

Posta adresi: Merkezefendi mahallesi Tercüman Sitesi A6 Blok No:57 Kat:14 Topkapı / İstanbul / TÜRKİYE

Posta kodu: 34015

email; info @ prizmamusavirlik.com

Güncel Haberler »

MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİNİ AZ ÖDEMENİN YOLU


YURTDIŞINDA MAĞAZAYA 120.000 DOLARA KADAR DESTEK


SERBEST BÖLGELERİN SUNDUĞU AVANTAJLAR


KIRSAL ALANDA DEVLET DESTEKLİ YATIRIM FIRSATI


Hakkımızda
Kurumsal Hakkımızda

Koral Şenay 17 Aralık 1973 yılında İstanbul doğmuştur. İş hayatına üniversitede okurken teorik ve pratik bilgili birleştirmek için İstanbul Eminönü piyasasında imalat, ihracat – ithalat yapan yatırım ve ihracat teşvikleri bulunan kırtasiye sektöründe öncü bir firmada başlamıştır.

Okul sonrası kendi sektöründe dünyanın en iyi olan İsviçre sermayeli Geberit AG ‘ nin ülkemizde şirketinde muhasebe ve mali işler müdürlüğü yapmıştır. 1996 -2000 döneminde yine kendi dalında sektörün en büyüklerinde Alman sermayeli Gretsch Unitas firmasının ülkemizde kuruluşu, serbest bölgelerde ve Türkiye genelinde şubeleşmesi çalışmalarını yapmış, muhasebe ve finans departmanını yönetmiştir. 2000-2002 döneminde yine Alman sermayeli Ammon Die Besclage Experten firmasının ülkemizde kuruluşunu yapmış ve Genel Müdürlüğü görevinde bulunmuştur.

2002-2005 döneminde İstanbul Eminönün de oyuncak sektöründe faaliyet gösteren Magic Toys İthalat ve İhracat firmasında Mali işlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır. Bu süreçte firmayı yönetim, pazarlama, ve finans konularında reorganize ederek firmanın pazar payının % 300 artmasını sağlamıştır. Bu dönemde firmada iç kontrol sistemini kurmuş kar merkezi anlayışını firmaya adapte ederek minimum maliyet sistemi maksimum satış ve kar prensibi ile satış ve karlılığı arttırmıştır.

İş hayatı boyunca yurtiçi ve yurtdışı şirket içi ve şirket dışı ithalat, ihracat, kambiyo, denetim, finansal analiz konularında bir çok seminere katılmıştır.

2005 yılında Prizma Yönetim Danışmanlığını firmasını kurmuştur ve firmalara Mali Müşavirlik, Yönetim danışmanlığı, Vergi, Teşvik ve Hibeler, Krediler konularında firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir. Kendisi Serbest Muhasebe ve Mali Müşavir Belgesine sahiptir, ayrıca Türk Patent Enstitüsünün yetkili Patent vekilidir.

Kurumsal

Kurum Bilgilerimiz Hakkımızda Kalite Politikası Misyon Vizyon ve Hedefler İnsan Kaynakları Referanslar

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri Müşteri Memnuniyeti Formu Site Değerlendirme Anketi
 

Sosyal Ağ Sayfalarımız

Prizma Mali Müşavirlik Facebok Prizma Mali Müşavirlik  Twitter Prizma Mali MüşavirlikGoogle Plus Prizma Mali Müşavirlik  Blogger

Web Sitemizi Değerlendirin

Anasayfa Hakkımızda İnsan Kaynakları Müşteri Hizmetleri Kalite Politikası Referanslar Site Haritası İletişim

Merkezefendi mahallesi Tercüman Sitesi A6 Blok No:57 Kat:14 Topkapı / İstanbul / TÜRKİYE Tel: +90 212 415 45 38 Faks: +90 212 415 45 27

www.prizmamusavirlik.com © Prizma Mali Müşavirlik - Tüm hakları saklıdır

Powered By Optimizasyon.NET |   Yasal Uyarı