ISO Kalite Yönetim Sistemleri

Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Bilgi Bankası Haberler İletişim
ISO Kalite Yönetim Sistemleri
Yönetim Danışmanlığı ISO Kalite Yönetim Sistemleri

Sayfamız Hazırlık Aşamasında


ISO Kalite Yönetim Sistemleri

Yönetim Danışmanlığı ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 9001 ise etkin bir kalite yönetim sistemini tanımlayan bir standarttır. Kuruluş bu standardın şartlarını sağladığında ISO 9001 belgesini alabilir. Belge kuruluşun ürün ve hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir standarda uygun olarak üretildiğini gösterir. Standart merkezi İsviçre’nin ...devamı »

Yönetim Danışmanlığı ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

İşletmelerin çevreye verdikleri veya verebilecekleri zararların sistematik bir şekilde azaltılması ve ortadan kaldırılabilmesi için geliştirilen yönetim sistemine Çevre Yönetim Sistemi adı verilir. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, özünde doğal kaynak kullanımının azaltılması, toprağa, suya, havay ...devamı »

Yönetim Danışmanlığı OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi

İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Yönetim Sistemi; İş Sağlığı ve Güvenliği faaliyetlerinin kuruluşların genel stratejileri ile uyumlu olarak sistematik bir şekilde ele alınıp sürekli iyileştirme yaklaşımı çerçevesinde çözümlenmesi için bir araçtır. Ülkemizde İSG faaliyetleri kişisel koruyucuların ku ...devamı »

Yönetim Danışmanlığı ISO 22000 Gıda Güvenliği ISO 22000 Gıda Güvenliği

1 Eylül 2005 te yayınlanan ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi; dünya çapında güvenli gıda üretim zinciri oluşturmak amacıyla oluşturulmuş uluslar arası bir standarttır. Tedarikçiler, kullanıcılar, yasal otoriteler, tüketiciler ve tüm ilgili birimler arasında iletişimi ve bu sayede güvenli gıda ...devamı »

Yönetim Danışmanlığı Entegre Yönetim Sistemi Entegre Yönetim Sistemi

Entegre Yönetim Sistemi; ISO 9001, ISO 14001,OHSAS, HACCP ISO22000 vs... yönetim sistemlerinin tek çatı altında toplandığı ve gereklerin aynı anda karşılandığı bütünsel uygulanan sistemlerdir. Müşterisine ve ürün kalitesine verdiği önemi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi uygulayarak vurgulayan firm ...devamı »

Yönetim Danışmanlığı ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti

Rekabetin hemen hemen bütün sektörde yoğun olarak yaşandığı bu günlerde kuruluşları diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden birisi kuşkusuz Müşteri Memnuniyetine verilen önemdir diyebiliriz. Müşteri bilinci dünyada olduğu gibi ülkemizde de son derece artmış durumdadır. Bu sebeple müşteriler yap ...devamı »

ISO Kalite Yönetim Sistemleri

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi ISO 22000 Gıda Güvenliği Entegre Yönetim Sistemi ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti

Yönetim Danışmanlığı

Yönetim Danışmanlığı Hizmetlerimiz Satış - Pazarlama Stratejileri Projesi Finans Yönetimi Projesi Mağaza Yönetimi Projesi Operasyonel ve Stratejik Yönetim Projesi Tasarruf ve Gider Sahipleri Projesi Şirket Değerleme ve Özel Projeler ISO Kalite Yönetim Sistemleri

Kurumsal

Kurum Bilgilerimiz Hakkımızda Kalite Politikası Misyon Vizyon ve Hedefler İnsan Kaynakları Referanslar

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri Müşteri Memnuniyeti Formu Site Değerlendirme Anketi
 

Sosyal Ağ Sayfalarımız

Prizma Mali Müşavirlik Facebok Prizma Mali Müşavirlik  Twitter Prizma Mali MüşavirlikGoogle Plus Prizma Mali Müşavirlik  Blogger

Web Sitemizi Değerlendirin

Anasayfa Hakkımızda İnsan Kaynakları Müşteri Hizmetleri Kalite Politikası Referanslar Site Haritası İletişim

Merkezefendi mahallesi Tercüman Sitesi A6 Blok No:57 Kat:14 Topkapı / İstanbul / TÜRKİYE Tel: +90 212 415 45 38 Faks: +90 212 415 45 27

www.prizmamusavirlik.com © Prizma Mali Müşavirlik - Tüm hakları saklıdır

Powered By Optimizasyon.NET |   Yasal Uyarı