Yasal Uyarı

Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Bilgi Bankası Haberler İletişim

Prizma Müşavirlik

Tel : +90 212 415 45 38

Faks: +90 212 415 45 27

Posta adresi: Merkezefendi mahallesi Tercüman Sitesi A6 Blok No:57 Kat:14 Topkapı / İstanbul / TÜRKİYE

Posta kodu: 34015

email; info @ prizmamusavirlik.com

Güncel Haberler »

MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİNİ AZ ÖDEMENİN YOLU


YURTDIŞINDA MAĞAZAYA 120.000 DOLARA KADAR DESTEK


SERBEST BÖLGELERİN SUNDUĞU AVANTAJLAR


KIRSAL ALANDA DEVLET DESTEKLİ YATIRIM FIRSATI


Yasal Uyarı
Genel Yasal Uyarı

Prizma Müşavirlik web sitesine erişmekle ve kullanmakla, buradaki UYARILARI hiçbir sınırlama veya koşul olmaksızın kabul etmiş sayılırsınız. Bundan dolayı Prizma Müşavirlik web sitesine erişiminiz bu ilkeye ve ilgili yasalara tabidir.

İçerik

Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi verme amaçlıdır. Bu site, Prizma Müşavirlik yetkililerinden edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılamaz veya doğru olarak kabul edilemez. Bu sitedeki bilgilerin yasal bağlayıcılığı yoktur.

Prizma Müşavirlik, bu sitedeki tüm bilgilerin doğru olması için gerekli tüm gayreti göstermektedir ancak tüm bilgilerin doğruluğunu garanti etmez. Prizma Müşavirlik bu sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği ve gerçekliğine ilişkin bir sorumluluk kabul etmez.

Telif hakkı, sınai mülkiyet ve fikri mülkiyet bildirimi

Genel Telif hakkı, sınai mülkiyet ve fikri mülkiyet bildirimi

Bu sitenin sunumu ve tüm içeriği sınai ve fikri mülkiyet haklarıyla korunmaktadır. Bu sitedeki bilgi, metin, resim veya grafikleri yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlarınız için kullanabilirsiniz ve bunları görüntüleme hariç, Prizma Müşavirlik'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltamaz, değiştiremez, aktaramaz, lisans alamaz ve yayınlayamazsınız.

Kişisel Veriler

Prizma Müşavirlik web sitesi üzerinden sağladığınız tüm kişisel bilgileriniz Prizma Müşavirlik’in size daha iyi hizmet verebilmesi amacıyla kullanılacaktır. Gizli tutulacak olan kişisel bilgileriniz Prizma Müşavirlik’in sizinle olan iletişimini düzenlemek ve size özel fırsatlar geliştirmek dışında amaçlar için kullanılmayacak ve paylaşılmayacaktır. Prizma Müşavirlik’in, kişisel bilgilerin güvenli toplanması, aktarımı ve saklanması için gerekli tüm gayreti göstermektedir.

Kurumsal

Kurum Bilgilerimiz Hakkımızda Kalite Politikası Misyon Vizyon ve Hedefler İnsan Kaynakları Referanslar

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri Müşteri Memnuniyeti Formu Site Değerlendirme Anketi
 

Sosyal Ağ Sayfalarımız

Prizma Mali Müşavirlik Facebok Prizma Mali Müşavirlik  Twitter Prizma Mali MüşavirlikGoogle Plus Prizma Mali Müşavirlik  Blogger

Web Sitemizi Değerlendirin

Anasayfa Hakkımızda İnsan Kaynakları Müşteri Hizmetleri Kalite Politikası Referanslar Site Haritası İletişim

Merkezefendi mahallesi Tercüman Sitesi A6 Blok No:57 Kat:14 Topkapı / İstanbul / TÜRKİYE Tel: +90 212 415 45 38 Faks: +90 212 415 45 27

www.prizmamusavirlik.com © Prizma Mali Müşavirlik - Tüm hakları saklıdır

Powered By Optimizasyon.NET |   Yasal Uyarı