Yönetim Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Bilgi Bankası Haberler İletişim
Yönetim Danışmanlığı Hizmetlerimiz
Yönetim Danışmanlığı Yönetim Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Tüm danışmanlık projelerinde öncelikle firmanızın mevcut yapısı, sektörü, çalışanları, hassasiyetleri üzerinde durulmakta ve mevcut iş yapısını ve yoğunluğunu bozmamaya azami özen gösterilmektedir.
Her çalışma gününün sonunda sizlere bir çalışma günü raporu bırakılmaktadır. Bu raporda çalışmalarımızda neler yapıldığı, hangi konuların öncelikli olarak üzerinde durulması gerektiği, özel tespitlerimiz ve bir sonraki çalışmamıza göre yapılması gerekenler 4N1K prensibine göre sizlere iletilmektedir.
Tüm projelerde esas amaç kârlılığı arttırmak ve şirketi doğru yönlendirmek amacıyla karar vermeye esas teşkil edecek doğru ve güvenilir bilgiyi ortaya çıkarmak, bu bilgileri yorumlamak ve firma sahibi ve yöneticilerinin karar vermelerine yardımcı olmaktır.
Tüm proje boyunca firma sahipleri ve yöneticileri 7 gün 24 saat bizleri arayarak fikir danışabilirler, hazırladıkları çalışmaların yorumlarını bizlerden alabilirler. Bu hizmetimizin kapsamı sadece projelerle sınırlı değildir. Her türlü konuda ve kişisel coaching şeklinde de danışmanlarımızın bilgi ve tecrübelerine başvurabilirler


Yönetim Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Satış - Pazarlama Stratejileri Projesi Yönetim Danışmanlığı Nedir Tanımı açıklaması Satış - Pazarlama Stratejileri Projesi

Bu paket projemizin amacı sadece satışları arttırmak değil, kârlı ve tahsil edilebilir satışları arttırmaktır. Firmanıza özel olarak geliştirilecek Müşteri ve Ürün Kâr Matrisleri, Şirket ve Ürün Pozisyon Haritaları, Kârlı Prim Sistemi, Alacak Yönetimi projelerinden oluşmaktadır. Bu proje firma ...devamı »

Finans Yönetimi Projesi Yönetim Danışmanlığı Nedir Tanımı açıklaması Finans Yönetimi Projesi

Bu projemizin amacı firmanızı rakamlar üzerinden yöneterek bu rakamların stratejik kararlara esas teşkil etmesidir. Firmanıza özel olarak geliştirilecek Bilanço, Kâr Zarar, Başabaş Analizi, Nakit Akım Tablosu, Özgün Rasyolar, Kur Riski İzleme Tablosu formatları ile anlamlı ve karar vermeye esas t ...devamı »

Mağaza Yönetimi Projesi Yönetim Danışmanlığı Nedir Tanımı açıklaması Mağaza Yönetimi Projesi

Bu projemizin amacı perakende mağazacılık sektöründe çalışan müşterilerimizin, tüketici davranışları ile istatiksel bilgilerden faydalanarak minimum stok seviyesi ile maksimum stok devir hızını yakalayabilmeleri bunun sonucu maksimum satış ve kar elde etmeleridir. ...devamı »

Operasyonel ve Stratejik Yönetim Projesi Yönetim Danışmanlığı Nedir Tanımı açıklaması Operasyonel ve Stratejik Yönetim Projesi

Bu projemizde öncelikle mevcut organizasyon yapınız ve şemanız, sektörünüz ve iş akışlarınız dikkate alarak incelenir. Ardından ihtiyaca göre daha verimli bir organizasyon şeması tasarlanır. Bundan sonra ise etkin görev tanımları hazırlanır ve bireysel performans yönetimi projesi hayata geçirilir. ...devamı »

Tasarruf ve Gider Sahipleri Projesi Yönetim Danışmanlığı Nedir Tanımı açıklaması Tasarruf ve Gider Sahipleri Projesi

Bu projemizin amacı firmanızın giderlerini kontrol altına alarak sürekli olarak tasarruf edilmesini sağlayacak ve çalışanların tasarruf bilinci edinmesine imkân verecek sistemin kurulmasıdır. Proje süresi tamamen firma sahibi ve yöneticilerinin isteği üzerine belirlenmektedir. Talep üzerine yıll ...devamı »

Şirket Değerleme ve Özel Projeler Yönetim Danışmanlığı Nedir Tanımı açıklaması Şirket Değerleme ve Özel Projeler

Yatırımcıların olduğu kadar iş sahiplerinin de çeşitli nedenlerle şirketlerinin değerlerini bilmeye ihtiyaçları bulunmaktadır. Her ne kadar bir şirketin kesin değeri fiilî bir alışveriş ile ortaya çıksa da, böyle bir alışveriş için temel alınabilecek bir rakam ancak belli yöntemler ile tespit edileb ...devamı »

ISO Kalite Yönetim Sistemleri Yönetim Danışmanlığı Nedir Tanımı açıklaması ISO Kalite Yönetim Sistemleri

Sayfamız Hazırlık Aşamasında ...devamı »

Yönetim Danışmanlığı

Yönetim Danışmanlığı Hizmetlerimiz Satış - Pazarlama Stratejileri Projesi Finans Yönetimi Projesi Mağaza Yönetimi Projesi Operasyonel ve Stratejik Yönetim Projesi Tasarruf ve Gider Sahipleri Projesi Şirket Değerleme ve Özel Projeler ISO Kalite Yönetim Sistemleri

Kurumsal

Kurum Bilgilerimiz Hakkımızda Kalite Politikası Misyon Vizyon ve Hedefler İnsan Kaynakları Referanslar

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri Müşteri Memnuniyeti Formu Site Değerlendirme Anketi
 

Sosyal Ağ Sayfalarımız

Prizma Mali Müşavirlik Facebok Prizma Mali Müşavirlik  Twitter Prizma Mali MüşavirlikGoogle Plus Prizma Mali Müşavirlik  Blogger

Web Sitemizi Değerlendirin

Anasayfa Hakkımızda İnsan Kaynakları Müşteri Hizmetleri Kalite Politikası Referanslar Site Haritası İletişim

Merkezefendi mahallesi Tercüman Sitesi A6 Blok No:57 Kat:14 Topkapı / İstanbul / TÜRKİYE Tel: +90 212 415 45 38 Faks: +90 212 415 45 27

www.prizmamusavirlik.com © Prizma Mali Müşavirlik - Tüm hakları saklıdır

Powered By Optimizasyon.NET |   Yasal Uyarı